Bevetették magukat a KVP-s fiúk!

1152 0

„A XIII. kerületben azonban a polgárőrök bevetették magukat. Összeírják, melyik nyugdíjasnak mire van szüksége a boltból, gyógyszertárból, majd maszkban és kesztyűben belevetik magukat a vásárlásba, az árukat pedig aztán biztonságosan átadják az időseknek.” – írta a Blikk.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkeink

Elhunyt Bodorné Farkas Zsuzsanna polgárőr

Posted by - 2018-07-05 0
2015. június 19-én, életének hatvankilencedik évében rövid, súlyos betegség következtében elhunyt Bodorné Farkas Zsuzsanna, az Angyalföld Polgárőr Szervezet Etikai Bizottságának…