Gyertyát gyújtottak

708 0

A budapesti polgárőrök csatlakoztak az elhunyt motorosnak szervezett megemlékezéshez.

Szombaton délután polgárőreink egy közúti balesetnél segítették a mentést, erről korábban beszámoltunk nektek. A balesetben egy motoros, R. Zsuzsanna életét vesztette. A polgárőrök tegnap részt vettek a Zsuzsinak szervezett közös megemlékezésen, kimentek a baleset helyszínére, ahol gyújtottak egy-egy gyertyát érte.

Nyugodj békében!

Megosztás:

Kapcsolódó cikkeink

Baleset a rakparton

Posted by - 2019-08-06 0
A hétvégén egy Lánchíd melletti szórakozóhelyen baleset történt, két fiatal leesett a rakpartról. Egyikük súlyosan másikuk - akit a polgárőrök…